Kontakt

Bokning och köp av biljetter

Vi tar emot ditt telefonsamtal eller mejl i vår dagkassa. Se spalten till höger för aktuella öppettider.

Allmänna frågor om lokaler och program

Tisdag – Söndag 11:00-18:00

0921 – 185 50 (växel)
info@boden.fh.se

Lokalbokningar och konferenser

Tisdag – Söndag 11:00-18:00

0921 – 185 50 (växel)
hyrlokal@boden.fh.se


Mejla oss din fråga

Ditt namn (obligatoriskt)

Din e-post (obligatorisk)

Ditt meddelande

Hitta hit

Lokalvisning bokas lättast genom att ringa vår växel (se ovan för bemanningstid).

Postadress

Folkets Hus Boden
Box 43
961 21, Boden

Besök och leverans

Drottninggatan 4 (Sagabiografen)
961 35, Boden

Ingång Folkan

Kungsgatan 51
Hiss finns via Tekniska Förvaltningen


På Folkets Hus arbetar vi

Agnes Ahlström

076 – 303 77 42
agnes@boden.fh.se

Mattias Winberg

076 – 305 12 64
mattias@boden.fh.se

Fredrik Larsson

073 – 092 33 99
fredrik@boden.fh.se

Joakim Laitila

072 – 722 50 61
joakim@boden.fh.se

Oskar Nordström

070 – 663 21 29
oskar@boden.fh.se


Sonia Harr (Verksamhetschef)

070-6757656
sonia@boden.fh.se