Kontakt

Allmänna frågor

Alla dagar 11:00-18:00 (ca)
0921 – 185 50 (växel)

Biljettfrågor

Vardagar 15:00-18:00
0921 – 185 50 (växel)

Lokalbokning och uthyrning

hyrlokal@boden.fh.se
070 – 663 21 29

Bokningsansvarig

Oskar Nordström
Tillgänglig oregelbundna tider


Servicepersonal

Agnes Ahlström
076 – 303 77 42
agnes@boden.fh.se

Fredrik Larsson
073 – 092 33 99
fredrik@boden.fh.se

Mattias Winberg
076 – 305 12 64
mattias@boden.fh.se

Oskar Nordström
070 – 663 21 29
oskar@boden.fh.se

Klara Kilbo
072 – 701 22 44
klara@boden.fh.se


Verksamhetschef

Sonia Harr
070-6757656
sonia@boden.fh.se


Mejla oss din fråga

Ditt namn (obligatoriskt)

Din e-post (obligatoriskt)

Ämne

Ditt meddelande

Hitta hit

Postadress

Folkets Hus Boden
Färgaregatan 12
961 35, Boden

Besök och leverans

Drottninggatan 4 (Sagabiografen)
961 35, Boden

Ingång Folkan

Kungsgatan 51
Hiss finns via Tekniska Förvaltningen

Aktuella öppettider hittar du i spalten till höger. Lokalvisning bokas lättast genom att ringa vår växel (se ovan för bemanningstid).